Jak zwiększyć komfort wypoczynku? Wybierz Hilding ViscoBio i przekonaj się, jak istotną rolę odgrywa odpowiednio dobrana poduszka! Jesteśmy przekonani, że odczujesz różnicę już po pierwszej nocy!

Porządna poduszka – dlaczego jest ważna?

Zdrowy i komfortowy sen to podstawa! Firma Hilding doskonale zdaje sobie sprawę z tego, dlatego właśnie tworzy najwyższej jakości wyroby, które rzeczywiście będą przekładać się na jakość naszego wypoczynku. Wśród nich są między innymi poduszki naturalne! Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Zapewniają one jednocześnie prawidłowe podparcie, lecz też przyjemnie pozwalają się zrelaksować. Dzięki temu jest nam łatwiej, chociażby znaleźć wygodną pozycję do snu i szybciej zasypiamy. Dodatkowo minimalizowane jest, chociażby ryzyko nocnych pobudek. Jest to istotne, ponieważ tylko nieprzerwany sen trwający około 7-8 godzin jest w stanie zapewnić nam pełną regenerację, dzięki której jesteśmy w stanie prawidłowo funkcjonować w ciągu całego dnia. Przypomnijmy, że nocny wypoczynek przekłada się jednakowo na naszą psychikę: przemęczeni jesteśmy, chociażby bardziej narażeni na stany depresyjne czy też „huśtawka nastroju”. Oczywiście, nie bez znaczenia jest podobnie, jeśli chodzi o kondycję fizyczną: np. refleks, wydajność czy też po prostu regenerację mięśni.

Poduszka Hilding

Poduszki naturalne - wypoczywaj z Hilding ViscoBioWysokiej jakości poduszka naturalna Hilding na pewno wspaniale sprawdzi się w wielu przypadkach.  Zacznijmy jednak od tego, co sprawia, że jest ona tak wyjątkowa! Przede wszystkim wypełnienie, a mianowicie starannie opracowana pianka termoelastyczna, która reaguje na temperaturę naszego ciała, dzięki czemu świetnie się dopasowuje do jego kształtu. Jest to naprawdę nowatorskie rozwiązanie, ponieważ jednocześnie utrzymuje głowę i szyję w prawidłowej pozycji przez całą noc, lecz zarazem przyjemnie otula i pozwala się rozluźnić (jest to zwłaszcza bardzo istotne dla osób, które na przykład wiele godzin w ciągu dnia spędzają w jednej pozycji). Ważnym jest również, że wypełnienie zostało nasączone naturalnym olejem rycynowym. Pozwala on się zrelaksować, lecz również sprawia, że całość świetnie nada się dla osób z delikatną skórą, skłonną do reakcji alergicznych.

Co z pokrowcem?

Oczywiście bardzo istotną rolę, pełni również pokrowiec. Jego zadaniem jest chronienie wypełnienia przed uszkodzeniami, a także powinien wspomagać nas w utrzymaniu higieny w naszym łóżku. W tym przypadku został on wyprodukowany z lnu, który uchodzi za jeden z najlepszych materiałów. Jest bardzo przyjemny w dotyku i przyjazny skórze. Jednocześnie koniecznie należy dodać, że gwarantuje świetną wentylację, dzięki czemu minimalizuje ryzyko pojawienia się grzybów, pleśni, czy też innych drobnoustrojów, które mogą powodować niepożądane reakcje.

Wysokiej jakości poduszka Hilding ViscoBio na pewno zapewni nam spokojnie przespaną noc. Jesteśmy przekonani, że jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę do naszego łóżka.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/