Coraz więcej firm decyduje się na to, by stworzyć produkty na miarę XXI wieku. Mają być to propozycje nie tylko możliwie jak najbardziej funkcjonalne, ale również bezpieczne dla środowiska. W oparciu o właśnie takie wymagania konsumentów powstały materace naturalne – produkty, które z pewnością zawładną rynkiem sypialnianym. 

Materace naturalne, czyli jakie?

Kolekcja naturalna powstała z myślą o tym, by klienci czuli się komfortowo i każdego ranka budzili się szczęśliwi i wypoczęci. Jak wiadomo, sen to podstawowa potrzeba biologiczna człowieka, na którą poświęca się średnio ⅓ życia, dlatego warto zadbać o to, by był to czas możliwie jak najlepiej wykorzystany. Materace naturalne różnią się tym od standardowych, dobrze znanych propozycji, że powstają z surowców wysokiej jakości, które są pozyskiwane w sposób zrównoważony. Nie sprawia to jednak, że tracą na jakości – wciąż są to podłoża do snu, które doskonale podtrzymują kręgosłup jednocześnie zapewniając niesamowity komfort użytkowania.

Hilding Mistral – jakie surowce zostały wykorzystane w procesie produkcji?

Materace naturalne - czy Hilding Mistral sprawdzi się w Twojej sypialni?W skład kolekcji naturalnej wchodzi kilka różnych modeli, dlatego każdy użytkownik może wybrać podłoże idealne dla siebie. Jedną z propozycji jest Hilding Mistral, czyli materac sprężynowy z kokosem o dużym lub bardzo dużym poziomie twardości. W procesie jego produkcji wykorzystano wiele w pełni naturalnych surowców, które sprawiają, że produkt jest niesamowicie wygodny, a ponadto ma pozytywny wpływ na środowisko i zdrowie użytkownika.

  • Olejek rycynowy to płyn, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. W modelu Hilding Mistral pojawia się wewnątrz innowacyjnej i ekologicznej pianki Naturalis. Olejek zastępuje związki chemiczne i efektywnie wspiera organizm użytkownika. Jego silne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwbólowe i nawilżające sprawiają, że jest to wyrób odpowiedni dla alergików i osób cierpiących z powodu nawracających dolegliwości bólowych.
  • Mata kokosowa to często używany w przemyśle sypialnianym produkt. Głównym zadaniem tego naturalnego surowca jest podwyższenie twardości materaca, a w efekcie zapewnienie znakomitego komfortu snu osobom o większej masie ciała. Mata to produkt pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego wulkanizowanego naturalnym lateksem, dlatego nie powoduje alergii, jest niesamowicie przewiewna, a ponadto zaskakująco trwała i elastyczna.
  • Olejek sojowy to surowiec, którym nasączono piankę wysokoelastyczną HR znajdującą się po drugiej stronie materaca. Podobnie jak w przypadku pianki Naturalis, olej sojowy zastępuje związki chemiczne i sprawia, że jest to produkt w pełni bezpieczny dla zdrowia.

Poznaj niesamowite właściwości naturalnych podłoży do snu

Jak wcześniej wspomniano, materac naturalny absolutnie nie jest produktem gorszym niż te, którym nie można przypisać takiego określenia. Wręcz przeciwnie – dodatek wymienionych surowców nadaje im jeszcze większej ilości pozytywnych cech. Rdzeń modelu Hilding Mistral opiera się na sprężynach kieszeniowych, czyli ruchomych elementach, które umieszczono pojedynczo w woreczkach z fizeliny. Dzięki takiemu rozwiązaniu elementy wypełnienia mogą pracować w pełni indywidualnie, a podłoże charakteryzuje się ponadprzeciętną elastycznością punktową. To produkt objęty wieloletnią gwarancją, który doskonale sprawdzi się w sypialniach u par o dużej różnicy wagowej oraz osób z bólami kręgosłupa.

Materac naturalny może być czymś, co sprawi, że w końcu zaśniesz bez problemu i obudzisz się wypoczęta/y. A jeśli można połączyć wysoki komfort wypoczynku z dbaniem o środowisko, to dlaczego tego nie zrobić?

Materac Mistral, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/