Materace hybrydowe pojawiły się stosunkowo niedawno, ale niemal od razu udało im się zawładnąć rynkiem. Stało się tak głównie dlatego, że są to produkty, które nie są czymś zupełnie nowym i niespotykanym – powstały bowiem z połączenia sprężyn i pianek które mają szereg zalet, a w duecie działają jeszcze lepiej.

Uniwersalna hybryda

Już wiadomo, że modele tego typu to hybryda znanych materaców sprężynowych i piankowych. Szybko zyskały rzeszę fanów, ponieważ dzięki nim nie trzeba już wybierać pomiędzy sprężynami a piankami – wszystkie te wspaniałe materiały znajdują się wewnątrz jednego produktu. Ich niewątpliwą zaletą jest również fakt, iż nadają się niemal dla każdego – z ich właściwości mogą korzystać seniorzy, osoby młodsze, alergicy, a nawet pary o sporej różnicy wagowej. Wystarczy jedynie dobrać twardość zgodną ze swoimi oczekiwaniami i preferencjami, a następnie cieszyć się wspaniałym podłożem. W takim przypadku materac tego typu będzie wyborem, którego już nigdy nie zechcesz zamienić na żaden inny!

Hilding Dance o średniej twardości – poznaj jego zalety!

Materace hybrydowe - najwyższa jakość snu na innowacyjnym podłożuFakt, iż materace hybrydowe pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno sprawił, że konsumenci nie mają jeszcze aż tak wielu produktów do wyboru. Taki stan rzeczy ma swoje plusy, ponieważ nie sposób czasem odnaleźć się pośród tak wielu informacji, jakie docierają do użytkowników podczas wybierania materaca o innym wypełnieniu. W tym przypadku warto zdać się na znanych i cenionych producentów, którzy z dbałością o każdy szczegół łączyli elementy wypełnienia. Właśnie tak powstał bestseller Hilding Dance, który został zbudowany na bazie sprężyn kieszeniowych. Każdą z nich umieszczono w osobnej, materiałowej kieszonce, dzięki czemu mogą pracować niezależnie i sprawiają, że materac jest wysoce elastyczny punktowo. We wnętrzu znajduje się kilka różnych pianek, ale na uwagę zasługuje przede wszystkim wysokoelastyczna pianka FloFom. To właśnie dzięki niej podłoże reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa. Wyróżnia ją to, że poza właściwościami termoregulacyjnymi posiada również właściwości chłodzące, które są szczególnie przydatne podczas upalnych, letnich nocy.

Dla miłośników luksusu

…czyli tak naprawdę dla każdego! W końcu kto nie lubi się dobrze i efektywnie wyspać? Jesteśmy pewni, że ze świecą szukać takiej osoby. Materac hybrydowy jest w stanie zapewnić komfort na najwyższym poziomie, a przy okazji wspaniale podpiera kręgosłup i przyczynia się do regeneracji zmęczonych mięśni. SleepMed Hybrid Supreme jest dodatkowo propozycją, która otrzymała status wyrobu medycznego w klasie I, który jest niezbitym dowodem na to, że model przeszedł szereg specjalistycznych testów i badań. Został zbudowany na bazie sprężyn multipocket, które charakteryzują się większym zagęszczeniem i drobniejszą budową niż standardowe sprężyny kieszeniowe. Podłoże w efekcie zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej, a przy okazji jest znacznie wygodniejsze i nie przenosi obciążeń. Obecność pianki wysokoelastycznej, termoelastycznej oraz poliuretanowej FlexiFoam to połączenie, dzięki któremu sen na takim materacu kojarzy się z otuleniem, dopasowaniem do kształtu ciała użytkownika oraz miękkością.

Jeśli zależy Ci na tym, aby materac naprawdę wytrzymał wiele lat, a przy okazji miał właściwości prozdrowotne – wybierz któryś z powyższych modeli. Posiadają ogromną ilość zalet, a przy okazji są antyalergiczne!