Idealny materac dla każdego użytkownika będzie posiadał inne cechy. I nie chodzi tutaj tylko o preferowaną twardość czy odpowiednią wielkość materaca. W każdym przypadku jednak dobrze dopasowany materac powinien odpowiednio podpierać kręgosłup, wspierać regenerację mięśni oraz zapewnić komfortowy i efektywny sen. Jak znaleźć pasujący do naszych potrzeb materac? Najlepiej poszukać go wśród produktów oferowanych przez Hilding Anders!

Czym cechują się materace od Hilding Anders?

Materace produkowane przez Hilding Anders są wyjątkowe pod kilkoma względami. Przede wszystkim ich idea opiera się na zapewnieniu jak najbardziej zdrowego i regenerującego snu, dzięki któremu nabierzemy sił i będziemy się dobrze czuć. Czym zatem się charakteryzują?

  • Ergonomia – każdy odpowiednio dobrany materac potrafi dopasować się do kształtu naszego ciała, w prawidłowy sposób podpierając kręgosłup.
  • Zdrowy mikroklimat – w materacach od Hilding Anders stosuje się przewiewne dzianiny oraz materiały, które utrzymują prawidłowy poziom wilgoci wewnątrz, dodatkowo dbając o prawidłową cyrkulację powietrza. Dzięki temu w materacach panuje mikroklimat niesprzyjający rozwojowi pleśni czy też grzybów.
  • Higiena – materace Hilding pomagają zachować czystość materaca poprzez zastosowane rozwiązania.
  • Wzornictwo – poza funkcjonalnością materace Hilding odznaczają się ponadprzeciętnym, wyjątkowo estetycznym wyglądem.

Wyjątkowe materace od Hilding AndersMaterace tworzone przez Hilding Anders są także niezwykle wytrzymałe oraz trwałe, a ich produkcja jest zgodna z aktualną ustawą o ochronie środowiska naturalnego. Produkowane są pod własnymi markami jak Hilding czy Curem, ale także dla innych firm pod ich markami, takimi jak: Natura i Galaxy dla Agata Meble, Immensity dla Black Red White, czy też dla mniejszych graczy jak Pan Materac, Senpo, a także EMBE Sp. z o.o. Dla ostatniego z wymienionych powstała wyjątkowa kolekcja produktów prozdrowotnych – materace SleepMed. Co je wyróżnia?

 

Materace prozdrowotne SleepMed

SleepMed to innowacyjne materace, które posiadają certyfikat AEH oraz status wyrobu medycznego. Gwarantuje to dbałość o nasze zdrowie oraz niezwykle komfortowy sen. Unikalną cechą materacy SleepMed jest możliwość dostosowania twardości pod swoje potrzeby oraz preferencje bez konieczności wymiany materaca. Ponadto zastosowano technologię Airforce, dzięki której możliwy jest maksymalny obieg powietrza wewnątrz materaca. Wśród materacy SleepMed można wyróżnić materace piankowe, których bazą jest pianka oraz materace ortopedyczne, które gwarantują najwyższy komfort oraz wsparcie kręgosłupa.

Materace od Hilding Anders są wyjątkowymi materacami, które odpowiednio dbają o komfort naszego snu oraz zdrowie. W szczególności modele SleepMed pozwalają wypocząć pomagając w profilaktyce wad kręgosłupa oraz przynoszą ulgę w bólu osobom schorowanym. Jeśli osobiście chcemy przekonać się o ich wyjątkowych właściwościach, warto odwiedzićsklepy z materacami SleepMed, które znajdziemy na terenie całego kraju.