Wysokiej jakości materace piankowe oraz lateksowe podbijają w ostatnim czasie rynek. Zastanawiasz się czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Poznaj je bliżej i znajdź najlepszy dla siebie.

Materace piankowe: najprężniej rozwijające się na rynku!

Nie wiesz jaki materac sprawdzi się dla Ciebie najlepiej? Bez wątpienia warto jest zapoznać się bliżej z modelami piankowymi, ponieważ to właśnie pianka jest surowcem, nad jakim trwają ciągłe prace, w związku z czym cały czas zaskakuje się nas nowoczesnymi rozwiązaniami. Naszą uwagę przykuć powinna między innymi termoelastyczna pianka Visco, która zapewnia najwyższy komfort w czasie nocnego wypoczynku, gwarantując przyjemny efekt otulenia. Pod wpływem temperatury dopasowuje się ona do ciała jej użytkowników, lecz jednocześnie nie odkształca się, ponieważ po skończonym użytkowaniu wraca do swojego kształtu. Z kolei powierzchnię materaca do łóżka w świetny sposób utwardza pianka wysokoelastyczna. Jedną z jej cech charakterystycznych jest sprężystość. Wskazany rodzaj naprawdę dobrze sprawdza się w przypadku osób, które pracują fizycznie, uprawiających sport czy też zmagających się z nadwagą, ponieważ w prawidłowy sposób podtrzymują ciało, lecz jednocześnie wspomagają regenerację mięśni. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz odpowiedni materac piankowy dla siebie.

Właściwości materacy lateksowych

Materac piankowy czy lateksowy: znajdź najlepszy!Materace lateksowe doceniane są za szereg pozytywnych właściwości. Wymienia się tutaj chociażby fakt, że lateks świetnie utwardza powierzchnię snu, dzięki czemu tego typu modele będą dobrym rozwiązaniem niezależnie od naszej wagi. Minimalizują także odczuwanie drgań, które wywołane są poprzez ruchy partnera lub partnerki, a także zapobiegają się zapadaniu lżejszej osoby do środka, dlatego często wybierane są one przez osoby śpiące we dwoje. Wskazane produkty doceniane są również przez ich właściwości antyseptyczne. Lateks stanowi świetne wypełnienie produktów, które przygotowywane są z myślą o alergikach. Jest tak ze względu na fakt, że uniemożliwia on rozwój grzybów pleśni, a także blokuje osadzanie kurzu oraz wszelkiego rodzaju drobnoustrojów.

Znajdź materac dla siebie

Zastanawiasz się jaki materac sprawdzi się dla Ciebie najlepiej? Uwagę w szczególności powinieneś zwrócić chociażby na Hilding Flamenco, gdzie sprężyny kieszeniowe zostały połączone właśnie z pianką lateksową, dzięki czemu posiada on aż dwie twardości i znakomicie dopasowuje się do naszych aktualnych potrzeb – dobrze nada się na przykład dla osób, które borykają się z dużymi wahaniami wagi. Innym rozwiązaniem, z jakim warto się zapoznać jest Hilding Conga z pianką Velvet Touch oraz chłodzącą Flofom wykazującą działanie rozluźniające, lecz jednocześnie za sprawą zastosowania pianki wysokoelastycznej świetnie podpiera całe ciało.

Zastanawiasz się jaki materac do spania będzie najlepszym dla Ciebie?Jesteśmy przekonani, że któreś z zaprezentowanych rozwiązań sprawdzi się naprawdę dobrze!