Komfort snu jest zupełnie inny latem, jak i zimą. Są osoby, które nienawidzą minusowych temperatur za oknem, ale i takie, które męczą się na samą myśl o lecie. Zakup dwóch osobnych kołder na ciepłe i zimne noce to spory wydatek. Istnieją jednak uniwersalne rozwiązania, które pomogą Ci czuć się dobrze zarówno w parne, jak i chłodne noce. Zobacz, jakie produkty pozwolą Ci na jakościowy sen cały rok!

Kołdra na każdą porę roku

Kołdra całoroczna została stworzona w innowacyjny sposób, by zapewnić Ci komfort zarówno latem, jak i zimą. Uniwersalne produkty są zazwyczaj wypełnione puchem, ale wykorzystuje się także rozwiązanie, w którym miesza się puch i pierze. To jednak nie jest nienaruszalna zasada – całoroczne kołdry mogą być wypełnione materiałem syntetycznym. Kołdra całoroczna ma za zadanie zadbać o Twój komfortowy sen przez każdą porę roku. Te z syntetycznym wypełnieniem mają zazwyczaj gramaturę od 270 do 330 g/m2, a z naturalnym 220 do 250 g/m2. Pamiętaj jednak, że to dobry wybór, jeśli temperatura w Twoim domu zimą nie spada 18-19 stopni Celsjusza. To idealna opcja dla osób, które nie chcą wydawać pieniędzy na dwa produkty, lub cenią sobie wygodę i uniwersalność. Coraz częściej wybiera się kołdry całoroczne, które można rozpiąć.

Zadbaj o planetę i siebie

 Spokojny sen przez cały rok, czyli jak urządzić sypialnię idealną?Bardzo istotnym elementem wyposażenia sypialni jest materac. Odpowiednie podłoże pozwala na komfortowy sen i dba o Twoje zdrowie. Dobry materac powinien zapewniać wygodę dla Twojego kręgosłupa i być dopasowany do indywidualnych potrzeb. Materac naturalny 100×200 spodoba się osobom, dla których ważne jest dobro środowiska i własne zdrowie. Do jego produkcji wykorzystano biodegradowalne, ekologiczne surowce, które mają właściwości prozdrowotne. Surowce pochodzenia roślinnego dbają o Twoją skórę i nie pozwalają na to, by uległa podrażnieniu. To wykorzystanie innowacyjnych technologii w połączeniu z klasycznymi rozwiązaniami. Materace naturalne są tak samo wygodne jak klasyczne podłoża, ale komfort snu, który oferują jest zdecydowanie wyższy. Decydując się na to rozwiązanie zyskujesz nie tylko wygodne podłoże, ale także dbasz o zdrowie i planetę.

Możliwy recykling produktów sprawia, że nie wpływa on negatywnie na środowisko naturalne.

Diabeł tkwi w szczegółach

Materac, czy kołdra to bardzo istotne elementy wyposażenia sypialni. Czasami jednak zapominamy o szczegółach, które okazują się bardzo istotne. Prześcieradło na materac powinno zapewniać odpowiednią cyrkulację powietrza i termoregulację organizmu. Na naszej stronie znajdziesz produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów jak bawełna, len, czy bawełna egipska. Naturalne surowce są idealnym rozwiązaniem dla wrażliwych skór – dzięki nim nie będziesz musiał martwić się o podrażnienia. Dodatkowo prześcieradła są niesamowicie miękkie i przyjemne w dotyku. Wyróżniają się świetnymi właściwościami termoregulacyjnymi, które dbają o odpowiednią temperaturę ciała zarówno latem, jak i zimą. Co istotne świetnie absorbują wilgoć, pozostawiając materac suchym. Wpływa to także bezpośrednio na higienę snu.

Kupując materac, prześcieradło, czy kołdrę wybieraj jakościowe produkty, które zapewnią Ci prawdziwy komfort. Już wiesz, jak wygląda zestaw idealny – nie ma na co czekać!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/