Stoisz przed wyborem nowego materaca i zastanawiasz się, jaka marka będzie godna zaufania i spełni Twoje oczekiwania? Decyzja jest jedna: Hilding Anders! Jesteśmy producentami najlepszych na rynku podłoży do spania, przez co realnie wpływamy na jakość snu naszych klientów, a wraz z nią – lepsze, szczęśliwsze życie. Przespana noc pozwala cieszyć się dobrym samopoczuciem rano, a prawidłowo dobrany materac – stabilnie podpartym kręgosłupem przez kilka kolejnych lat.

Materace SleepMed o statusie wyrobu medycznego – dlaczego warto?

Proponujemy mnóstwo rozwiązań, które są wysokiej jakości – dlaczego warto kupić akurat materace SleepMed o statusie wyrobu medycznego? To produkty, które wyprodukowaliśmy na zlecenie firmy EMBE Sp. z o.o. – spełnią one nawet najwyższe oczekiwania. Nieraz zdarza się, że nie wiemy, czego do końca potrzebujemy od podłoża do spania – linia SleepMed daje Ci wszystko to, o czym marzysz, a czego nie wyrażasz na głos. To jednocześnie najwyższa jakość i nowe, ciekawe wzornictwo, które można dopasować do każdej sypialni. Poczucie estetyki w końcu też jest ważne! Wśród oferty polecamy materace piankowe. Stworzyliśmy produkty na bazie innowacyjnej pianki termoelastycznej VitaRest, która dostosowuje się do ciała użytkownika, zapewniając maksymalną wygodę podczas całej nocy oraz szybkiej drzemki w ciągu dnia. Ważnym elementem linii SleepMed są materace ortopedyczne – noszą dumne miano wyrobu medycznego nie bez powodu! Przeszły szereg różnych testów i badań, zanim zostały dopuszczone do sprzedaży. Głównym badaniem zajął się Instytut AEH, co potwierdza ich najwyższą jakość. Materace mają realny wpływ na kondycję naszego zdrowia pod kątem sylwetki – stanowią idealne podparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu raz na zawsze możemy pożegnać się z bólem pleców po nieprzespanej nocy. Co istotne, dobry sen wpływa na dobre życie – wtedy gdy jesteśmy wyspani, nasze samopoczucie jest zdecydowanie lepsze, a chęci do działania osiągają najwyższy poziom. Odwiedź sklepy z materacami SleepMed i zapewnij sobie najlepszą jakość we własnej sypialni!

Hilding Anders, czyli synonim uczciwości i najwyższej jakości

Najlepsze materace medyczne od Hilding AndersNasze działania to nie tylko wprowadzanie innowacji na rynku materacy, ale także realne i bieżące wsłuchiwanie się w potrzeby użytkowników. Dzięki temu odpowiadamy na wszelkie opinie i prośby w postaci nowych produktów, wpływających bezpośrednio na komfort podczas snu. Staramy się przypominać każdemu, że łóżko to nie tylko miejsce do spania – to tam spędzamy każde leniwe popołudnia przed telewizorem, jemy późne śniadania w weekendy i odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy. Aż ⅓ życia poświęcamy na bycie w łóżku! Dlatego naszą ideą jest dbanie o zdrowie klientów, którzy zdecydują się wybrać nasze produkty. Materace produkowane przez Hilding to najwyższa jakość wykonania pod względem surowców niezbędnych do wytworzenia produktu, ale też wzornictwa. Dbamy o to, by każdy materac można było maksymalnie łatwo utrzymać w czystości i higienie – to dzięki tym zasadom podłoże do spania będzie Ci służyć przez kilka kolejnych lat. Staramy się także o to, by chronić środowisko – nasze materace są tworzone zgodnie z ustawą o ochronie środowiska naturalnego, a co za tym idzie unikamy chemikaliów i szkodliwych substancji podczas produkcji.

Materace o statusie wyrobu medycznego są produktem najwyższej jakości w trosce o zdrowie i zadowolenie naszych klientów. Dzięki nim nieprzespane noce mogą odejść w zapomnienie, a Ty będziesz cieszyć się produktem, który realnie poprawi jakość Twojego życia.