Decydując się na materac, pod uwagę należy wziąć wiele czynników, w tym wiek, wagę i stan zdrowia użytkownika. Jednak, współczesny rynek oferuje tak wiele produktów, że ich wybór niejedną osobę przyprawia o zawrót głowy. A co, gdyby istniał materac, który może się idealnie dopasować do każdego? 

Materace SleepMed – dla osób młodych i starszych!

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach coraz częściej diagnozuje się różnego rodzaju dolegliwości ze strony kręgosłupa – zarówno u osób młodszych, jak i starszych. Związane jest to nie tylko ze starzeniem się organizmu, ale także trybem życia, biernym wypoczynkiem oraz niesprzyjającymi dla pleców nawykami, jak np. nieprawidłowe podnoszenie ciężkich przedmiotów. Z uwagi na to, warto wyposażyć swoje łóżko w komfortowe materace SleepMed, które niezależnie od wieku użytkownika, gwarantują:

  • regenerację mięśni,
  • eliminowanie dolegliwości bólowych związanych ze schorzeniami kręgosłupa,
  • minimalizowanie ryzyka kształtowania się lub pogłębiania wad postawy.

Materace SleepMed dla każdego? Sprawdź, czym się wyróżniają! Materace SleepMed – dla osób lżejszych i cięższych!

Każdy z nas jest inny – nie tylko pod względem wyglądu czy charakteru, ale także wagi. Nie da się ukryć, że wybór komfortowego podłoża do spania zależy od prawidłowo dopasowanej do użytkowania twardości. Stanowi ona subiektywne odczucie, oznaczone w czterech kategoriach – jako materac miękki (H1), średnio twardy (H2), twardy (H3) i bardzo twardy (H4). Jak zatem wybrać podłoże do spania dla osób lżejszych lub cięższych? A także nastolatków lub osób, które chcą zmienić swoją wagę? Najlepszym rozwiązaniem będą materace SleepMed, które wyróżniają się możliwością regulowania twardości. Oznacza to, że jesteśmy w stanie, w domowych warunkach zmienić odczuwalną twardość, a wszystko poprzez zastosowanie maty kokosowej oraz odpinanego topu!

Materace SleepMed – dla osób z chorym kręgosłupem i alergików!

Zarówno materac, jak i poduszka od SleepMed wyróżniają się unikalną budową, wypełnieniem oraz cechami, tym samym w korzystny sposób wpływają na kręgosłup. Co więcej, materace SleepMed mają właściwości prozdrowotne, potwierdzone przez status wyrobu medycznego. Dzięki temu, są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznego kształtu ciała, gwarantując najlepsze wsparcie oraz fizjologiczne ułożenie kręgosłupa przez całą noc. Oprócz tego, materace SleepMed redukują dolegliwości bólowe związane ze schorzeniami kręgosłupa, a także minimalizują ryzyko powstawania wad postawy. Inną, ale równie ważną kwestią jest antyalergiczność i higieniczność, która wynika z zastosowanych materiałów, technologii Airforce oraz pokrowca. W ten sposób umożliwiają spokojny, a także efektywny wypoczynek alergikom!

Decydując się na materace SleepMed, stawiamy na produkty najwyższej jakości. Dzięki temu mamy pewność, że nasz kręgosłup jest prawidłowo wsparty, a ciało odpowiednio ustabilizowane. Co więcej, sprawdzą się one w prawie każdej sypialni, dlatego nie czekajmy i już dziś zdecydujmy się na konkretny model!

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/